نتایج جستجو برای عبارت :

برای نسل بعدمان‌ ، گلنار نباشیم !

گاهی وقتها که اخلاق بد یک پدربزرگ را عینا در نوه‌ی کوچکش می‌بینم ، یا می‌بینم عصبانی شدن یک پسربچه چقدر شبیه عصبانیت پدرش است ؛ وقتی می‌بینم بچه‌ها چقدر به طور غریزی و ناخودآگاه رفتارهای غلط عمه/خاله/عمو را از همین ابتدا تقلید میکنند ، عجیب می‌ترسم . وقتی می‌بینم یک دختر‌بچه موقع حسادت همان‌طور پشت چشم نازک می‌کند که مادرش ، می‌گویم نکند رفتارهامان بعد از یک مدت پافشاری تثبیت میشوند ، میروند در ژن‌ها و به نسل بعد میرسند !! به خودم میگ
انشای بسیار زیبای یکی از دوستام، حتما بخونیدش!
مستی به وقت نیمه شب
درست در تکاپو برای یافتنی اوجی دردناک برای این سری که گرمای پرواز بر فراز نوشته را بال بزند و بعد در نقطه ای که انتظارش را ندارید با ترس سقوط آشنا کند.

ادامه مطلب
گلنار فارسی را بهتر بشناسیم
در ادامه معرفی گیاهان دارویی و تاثیر آنها به نام یکی دیگر از این گیاهان خواهیم برخواهیم خورد.گلنار فارسی به عنوان یکی از گیاهان دارویی که در درمان و رفع بیماری های بسیاری موثر است.پس ادامه این مطلب را از دست ندهید. نام دیگر گلنار فارسی گل انار است با این تفاوت که این درخت نر است و میوه نمی دهد.
ویژگی های درخت انار
یک گیاه نیمه گرمسیری، با شاخه های تیغ دار،برگ های سبز نیزه ای و براق ، میوه کروی شکل،با گل هایی به رنگ ق
بدون شک استفاده از مواد شوینده نقش مهمی در زندگی ما ایفا می کند و خصوصا برای خانم های خانه دار داشتن یک »» صابون رختشویی گلنار «« می تواند بسیار پر کاربرد باشد
در شستشوی مواد مختلف خصوصا لباسها معمولا مواد مختلف در شکلهای مختلفی استفاده می گردد و این بسته به نحوه شسشوی ما هم دارد.به عنوان مثال در شستشوی لباسها با ماشین های لباسشویی اتومات دیگر نیاز به لوازمی که در شستشوی با دست استفاده می گردد نیست و به همین علت نوع آنها با هم تفاوت دارد و مع
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.
بی تردید آنقدر که «کامبوزیا پرتوی» به خاطر فیلمنامه هایش شناخته شده است، فیلم هایش آن اعتبار نهفته در فیلمنامه ها را برایش به همراه نیاورده است. «گلنار»، «گربه آوازه خوان» و «ننه لالا و فرزندانش» فیلم های نسبتا خوبی بودند که در حیطه کودک و نوجوان مطرح شدند، اما او این بار به سراغ مضمونی رفته است که بر دستیابی به یک زبان گفتگوی تازه در میان افراد، تأکید دارد.
ادامه مطلب
برخی نعمات که به ما اعطا شده است آنقدر بدیهی به نظر می رسند که از وجودشان غافلیم و شاید تابحال بابتش هیچ شکری بجا نیاورده باشیم من امروز میخواهم بگویم چقدر خوشحالم وقتی قالب صابون را در دستم گرفتم بوی آن را حس کردم تابحال یادم نمی آید که از بوی صابون گلنار اینقدر ذوق کرده باشم ببین این کرونا چه اثرات مثبتی هم داشته، قدر سلامتی و قدر نفسها و ثانیه های آرامش، قدر توانایی بویایی و همینطور چشایی را بیشتر میدانم
خدایا مرسی  

بهداشت و نظافت شخصی هر فرد مهم ترین کاری است که در طول روز باید به آن توجه ویژه ای شود. مهم ترین بخش سلامت پاکیزگی دست ها می باشد و انواع صابون و مایع دستشویی که قرار است انتخاب شود.
شستن دست ها با صابون به طور مداوم در لحظات بحرانی در طول روز مانع از گسترش بیماری هایی مانند اسهال و وبا می شود که از طریق مسیرهای مدفوع و خوراکی انتقال می یابد.برای مثال، افراد اگر دست ها را قبل از دست زدن به چشم ها، بینی یا دهانشان شستشو ندهند. ممکن است به علت بیم
پولیش و واکس 3 اکستریم هایبریدنت سوناکس : 

پودر اکسید آلومینیومی بسیار ریز باعث رفع نور Verkratzungen ، لایه های خشک شده و صاف شدن رنگ می شود.
براق عمیق و براق ، ترمیم و ترمیم شدید رنگ کارایی دارد.
مناسب برای بدنه
براق کننده، محافظت کننده، پولیش کاری،تشکیل لایه‌ای با دوام بر روی رنگ خودرو

شناسه محصول : 202200

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ
تابستان است و لابد خیلی هایمان درگیر سوسک و پشه و مورچه. چگونه بدون سم پاشی و کشتن حیوانات، از دستشان خلاص شویم؟
۱_ نور را از فضا دریغ نکنید. خاصه نور خورشید زیبا را. 
۲_ اب و غذا را با در باز در فضا نگه داری نکنید. 
۳_ بریزید بیرون و حسابی تمیز کنید. 
۴_ درزهای خانه را با صابون گلنار سبز پر کنید.
۵_ با جست و جو در اینترنت ادویه ، روغن یا سرکه ای که باعث فراری دادن جانور خانه تان میشود را پیدا کنید. فلفل روی مورچه ها و نعنا روی سوسک ها جواب میدهد. به شد
#فرهنگ یعنی ...
فرهنگ یعنی: بدون اجازه کسی از او فیلم و عکس نگیریم.
فرهنگ یعنی: میزان درآمد و حقوق دیگران به ما ربطی ندارد.
فرهنگ یعنی: کسی تو گوشی خود عکسی به ما نشان داد عکس های قبلی و بعدیش را نبینیم.
فرهنگ یعنی: تا در جمعی نشستی سریع 2 تا اصطلاحی که در یک کتاب خوانده ای را به رخ دیگران نکشی.
فرهنگ یعنی: خودت را صاحب نظر ندانی تا رسیدی به کسی در مورد مدل مو و رنگ مو آرایشش و چاقی و لاغری او نظر دهی.
فرهنگ یعنی: لهجه دیگران را مسخره نکنیم. 
فرهنگ یعنی:
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.شایدبرایش دنیاجوردیگری معنی پیدامینمو
احساس میکنم ما آدمها همیشه به نوشتن کارهای روزانه و ماهانه و سالانه مان نیازمندیم ... به این نیازمندیم که بیاییم کارهای روز بعدمان را حداقل روی یک کاغذ باطله بنویسیم تا بدانیم فردا را قرار است چطور بگذرانیم .

بدون برنامه روز را شروع کردن ، مانند آن است که به یک شهر سفر کنیم و ندانیم قرار است کجا ها را ببینیم و در چه مکانی اقامت داشته باشیم ! و بیخیال عالم و آدم ، دست هایمان را پشتمان قفل کنیم ، بیخیال تر راه برویم و بگوییم :
 حالا می رویم ببی
احساس میکنم ما آدمها همیشه به نوشتن کارهای روزانه و ماهانه و سالانه مان نیازمندیم ... به این نیازمندیم که بیاییم کارهای روز بعدمان را حداقل روی یک کاغذ باطله بنویسیم تا بدانیم فردا را قرار است چطور بگذرانیم .

بدون برنامه روز را شروع کردن ، مانند آن است که به یک شهر سفر کنیم و ندانیم قرار است کجا ها را ببینیم و در چه مکانی اقامت داشته باشیم ! و بیخیال عالم و آدم ، دست هایمان را پشتمان قفل کنیم ، بیخیال تر راه برویم و بگوییم :
 حالا می رویم ببینیم
خرید انواع صابون و مایع دستشویی

بهداشت و نظافت شخصی هر فرد مهم ترین کاری است که در طول روز باید به آن توجه ویژه ای شود.مهم ترین بخش سلامت پاکیزگی دست ها می باشد و انواع صابون و مایع دستشویی که قرار است انتخاب شود.
شستن دست ها با صابون به طور مداوم در لحظات بحرانی در طول روز مانع از گسترش بیماری هایی مانند اسهال و وبا می شود که از طریق مسیرهای مدفوع و خوراکی انتقال می یابد.برای مثال، افراد اگر دست ها را قبل از دست زدن به چشم ها، بینی یا دهانشان
لیست تعدادی از نام های دخترانه با حرف گاف
برگرفته از نام فارسی: وبسایت مرجع اسم های ایرانی
اسم دخترانه زیبا
اسم گیلدا، گیلانا، گل دا، گل ناز، گل یار، گلسا، گلسان، گلسانا، گلتا، گلسار، گلیا، گلجان، گل پناه، گل آرا، گل آوا، گلاب، گلآو، گل بهار، گلستان، گلشید، گلشن، گلچین، گلپونه، گلپناه، گل رز، گل یاس، گل عنبر، گل شاه، گل شاد، گوهر، گهر، گهرناز، گل طلا، گلنوش، گلفام، گلیاد، گلزار، گل زری، گلتن، گلنور، گلنوا، گلدیس، گل مهر، گل نیا، گل آی، گل
امروز آخرین جرعه از شربت بیست‌سالگی رو سر کشیدم و تمام!... بیست‌سالگیِ قشنگم با همه‌ی اتفاق‌های ریز و درشتش، با تموم سختی‌هاش، با تموم شبهایی که فکر میکردم صبح نمیشن وبا تموم خنده‌های از ته دلم، امروز تموم شد‌‌. به سرعت سر کشیدن یه شربت خنک تو دل تابستون. بیست‌سالگی رو سال "شروع" نامگذاری میکنم، سالی که بعد ها بگم همه چیز از اون سال شروع شد، سالی که خودم رو همینجوری که هستم، پذیرفتم و در عین حال با هزار و یک روش مختلف، روی نقاط ضعفم کار کرد
همیشه فکر میکردم با بغض و غصه هم میشه مثل سردرد برخورد کرد و وقتی غصه امونت و بریده و بغض گلوت و زیر دست گرفته و درحال خفه کردنته، میشه با خوابیدن و دور شدن از اون موقعیت به حال بهتر و شاید حتی فراموش کردن اون حالت رسید. مثل حس خوب بعد از خوابی که سردردت و با خودش برده و دیگه اثری ازش نمونده...
صبح اولین روزهای پاییز 98 چیز جدید و به نظر خودم عجیبی رو تجربه کردم.
تقریبا ساعت 9 صبح بعد از یه خواب 7.8 ساعته از خواب بیدار شدم و وقتی تو حالت خواب و بیداری و
در پرده اول فضای اورژانس بیمارستان و انتظار خسته کننده و از طرفی بیگانگی نوجوان از خانواده مشهود است ؛ پسری که با هیجان و ولع سرگرم چت و گوشی و آنطرف تر دختری تنها و ناگهان نوجوانی که با خوردن قرص تحت تأثیر کنترل گری ها و یا سخت گیری والدین ، دست به خود کشی زده است ، همه حکایت از گسست دو نسل دیروز و امروز دارد.
نسلی که پایبند سنت ها و هنجارهای اجتماعی است و در مقابل نسلی که بیگانه از گذشته در جستجوی هویت جدید است .
گلنار نماد یک نوجوان سر به هوا و

من و مورچه خیلی عمیق تر از اینی که نشون میدیم  با هم مراودات و تبادلات علمی و عملی داشتیم… یادش بخیر اون موقع که به فراشکافانه­ ترین شکل ممکن دست به آزمایشات شیمیایی میزدیم!  یعنی یه طوری ترکیب دو به یک از شامپو و صابون گلنار و آب سنگین خونه­مون میساختیم که نه تنها جامعه ی شیمی بلکه حتی جامعه ی شاخ های ترکیبی زن هم  انگشت حیرت به دهن میگرفتن!
ادامه مطلب

من و مورچه خیلی عمیق تر از اینی که نشون میدیم  با هم مراودات و تبادلات علمی و عملی داشتیم… یادش بخیر اون موقع که به فراشکافانه­ترین ترین شکل ممکن دست به آزمایشات شیمیایی میزدیم!  یعنی یه طوری ترکیب دو به یک از شامپو و صابون گلنار و آب سنگین خونه­مون میساختیم که نه تنها جامعه ی شیمی بلکه حتی جامعه ی شاخ های ترکیبی زن هم  انگشت حیرت به دهن میگرفتن!
ادامه مطلب
یا علی اصغر ع ********* مخمس به غزل حافظ

گلشنی دیدم شکایت دمبدم از خار داشت

همچو فردوس برین در بَر دُرِ شهوار داشت

دوش صید از دست صیادی ز مِی گلنار داشت

بلبلی برگ گلی خوشرنگ در منقار داشت

وندر آن برگ و نوا خوش ناله های زار داشت

ادامه مطلب

من و مورچه خیلی عمیق تر از اینی که نشون میدیم  با هم مراودات و تبادلات علمی و عملی داشتیم… یادش بخیر اون موقع که به فراشکافانه­ترین ترین شکل ممکن دست به آزمایشات شیمیایی میزدیم!  یعنی یه طوری ترکیب دو به یک از شامپو و صابون گلنار و آب سنگین خونه­مون میساختیم که نه تنها جامعه ی شیمی بلکه حتی جامعه ی شاخ های ترکیبی زن هم  انگشت حیرت به دهن میگرفتن!
ادامه مطلب
کانون تبلیغاتی آرایش متشکل از گروهی متخصص در زمینه زیبایی، فناوری اطلاعات و تبلیغات اینترنتی، بر اساس یک الگوریتم هدفمند و حرفه ای، تلاش نموده است تا رسالت خود را در ایجاد بستر مناسب برای معرفی بهترین سالنهای زیبایی کشور از طریق ثبت یک وب پیج تخصصی در جامع ترین سامانه اطلاعاتی زیبایی را برای مدیران سالنها و آموزشگاههای زیبایی فراهم نماید. هدف نهایی کانون تبلیغاتی آرایش، ایجاد یک پل ارتباطی بین مدیران سالنهای زیبایی و مشتریان عزیزشان
به چه می‌اندیشی!
نگرانی بیجاست...
عشق اینجا
و‎ ‎خدا هم اینجاست،
لحظه‌ها را دریاب
زندگی در فردا
نه، همین امروز است!

+++++++++++++++++++++++++++++++
اس ام اس های عاشقانه و زیبا

یك زن
برای زیبا ماندن
به دوستت دارم های
مردی نیاز دارد
كه هرروز آرام
در گوشش زمزمه كند

+++++++++++++++++++++++++++++++
اس ام اس های عاشقانه کوتاه

وقتی انسان‌ها همدیگر را دوست داشته باشند، همدیگر را می‌بخشند. اما وقتی دائما مجبور به این کار شوند، از دوست داشتن دست برمی‌دارند...!

++++++++++++++++++++
حمایت از جمله چین
کمپین حمایت از سازنده جمله چین و روند ساخت
امروز در روند ساخت جمله چین به نتایجی رسیده ایم که ارزشمند هستند و نشان دهنده قدرت برنامه نویسی ایرانی است . با اینکه تماما انگلیسی می باشد اما ایرانی های فارسی زبان در زمینه برنامه نویسی پیشتازند . امیدوارم در این شرایطی که هم باید بیکدیگر کمک کنیم نرم افزار جمله چین من به شما کمک کرده باشد . امیدوار باشید که در نسخه های بعدی این نرم افزار شامل تحولات بسیاری می شود . من خودم به شخصه
حمایت از جمله چین
کمپین حمایت از سازنده جمله چین و روند ساخت
امروز در روند ساخت جمله چین به نتایجی رسیده ایم که ارزشمند هستند و نشان دهنده قدرت برنامه نویسی ایرانی است . با اینکه تماما انگلیسی می باشد اما ایرانی های فارسی زبان در زمینه برنامه نویسی پیشتازند . امیدوارم در این شرایطی که هم باید بیکدیگر کمک کنیم نرم افزار جمله چین من به شما کمک کرده باشد . امیدوار باشید که در نسخه های بعدی این نرم افزار شامل تحولات بسیاری می شود . من خودم به شخصه
الکترسیته:  الكترسیته انرژی نهفته ای در طبیعت و وجود آن در بعضی از مواد موجود درجهان میباشد این نیرو به صورت های مختلف میباشد و دارای 2 قطب میباشد اما به صورت كلی میتوان الكترسیته را به دوبخش تقسیم كرد الكترسیته ساكن++این حالت از الكترسیته عنصری كه آن را بو جود می آورد دارای قطب مثبت+میشود مانند وسیله پلاستیكی كه بر اثر مالش دارای قطب مثبت میشود یا بدن انسان كه بر اثر برخورد با این گونه اشیاء درای قطب مثبت الكترسیته ساكن میشود فقط زمین تامین

ادامه مطلب

#################

ادامه مطلب
بیـــا دست از سر دنیــــای مـــا بـــــردار دیــوانه
تبــــه شد عمر مــا ، ما را به خـود بگذار دیوانه

به تصویر خــــدا با اهــرمن بـــودی وُ پــروردی
در ایــن وحشت سرا ایــن قرن آدم خـوار دیوانه

چنان پُر شد زمین از نفرت و نفرین که بگریزد
طبیب از دیــــدن بیمار وُ یـــار از یـــار دیـــوانه

سترون مــی رسد ابــــر بهـاران وُ فـــرو ریــزد
غبــــــار از آسمان بـــر غنچـــه‌ی گلنار دیــوانه

بهــــار افسرده، گل پــــژمرده وُ بلبل فـ
استوماتیت کاندیدیاز یا برفک دهان  و درمان به شکل برجستگی‌های سفید خاکستری در
روی مخاط دهان و زبان بروز کرده که با کندن این ضایعات مناطق خونریزی‌دهنده ایجاد
می‌شود.ضایعه اغلب اگزودای سفید دارد. برفک دهان به دلیل از بین رفتن باکتری‌های
مفید موجود دردهان ایجاد می‌شود وبا این وضع قارچ‌های کاندیدای موجود در دهان رشد
بیش از حد پیدا می‌کنند و بصورت برفک در دهان دیده می‌شوند. برفک دهان اکثراً توسط
قارچ کاندیداآلبیکانس و گاه توسط قارچ‌های

دخترکی راه راه قسمت اول . 

ادما تو زندگی در برخورد با دیگران رفتار و اخلاقهای متفاوتی از خودشون نشون می دن و به نوعی با محیط اطراف و اتفاقات پیرامونشون ارتباط بر قرار می كنن در واقعه هر كس اخلاق خاص خودشو داره
مثلا بعضیا می تونن خیلی خشك و جدی باشن مثل بابای خدابیامرزم انقدر خشك و جدی كه اگه یه شب با كمربند به جون مادربد بختم نمی یوفتاد شام از گلوش پایین نمی رفت
و یا خیلی شوخ طبع و بذله گو.............. مثل اقای كیهانی دربون شركت
حرافترین
سلام آقای میتی.
فیلم‌ها و کتاب‌های زیادی به افرادِ رویاپرداز پرداخته‌اند. آدم‌هایی که در آنی از جایی که در آن حضور دارند، گسسته می‌شوند و در لحظۀ دیگر، سر از جهان تخیل درمی‌آورند. آدم‌هایی مثل من، شما و سایرِ آدم‌های معمولیِ اطراف‌مان. فیلم‌ها و کتاب‌های زیادی در این‌مورد بودند ولی فیلمی که شما در آن بودید، بدجور برایِ من واقعی جلوه کرد.
رویاهای شما به‌شدت غیرقابل‌باور بودند؛ درست مثلِ مالِ من. یک رویای رو به پیشرفت، رو به «یک کسی

حفظ بهداشت و سلامتی از مهم ترین مسائلی است که همواره بین تمامی اعضای خانواده از اهمیت زیادی برخوردار است. از میان روش های مختلف، شستن مرتب دست ها به خصوص بعد از انجام فعالیت های مختلف و قبل از غذا خوردن، برای زدودن آلودگی ها حائز اهمیت است. صابون به عنوان یکی از اصلی ترین محصولات شوینده و پاک کننده، نقش مهمی در تمیزی و بهداشت فردی دارد که می تواند با از بین بردن میکروب های روی سطح پوست، تا حد زیادی از بیماری های مختلف جلوگیری کند.
انواع صاب
گاهی به سایه ی یکی شده مان روبه رویَ عالی قاپو فکر میکنم، به صندلی مان، به بستنی فروشی حاجی بابا کمتر فکر میکنم از بس گمت کردم و پیدا، آن آخری هاش کلافه بودی، میخاستی ول کنی بروی و مانده بودی و من فکر میکردم خوب ا‌ست همینجا به یک بهانه ای قهر کنم بروم، تابیشتر گند نزده ام، بهانه دستم نمیدادی‌، نمی دهی، کم می دهی خصوصا که دامن پوشیده باشم، تو را کم دیده ام اما مگر سخت میشود شناخت، نه فکرت وقتی هست، فکرت وقتی هست و یک جای دیگر است آن روز که کتاب

(منظور اسم دو نفر نیست :)
 نمیدانم اصل کاری از نظر روحی کم آورده‌ام یا جسمی ولی به هرحال از هردو لحاظ حالم به قاعده نیست؛ لااقل تا الان نتوانسته‌ام تغییر مثبتی ایجاد کنم و هرروز از پی روز دیگر به همان سرعت و بیحاصلی از کفم میرود. گاهی خوابهای معنادار خوبی میبینم که خواهی نخواهی مزه‌اش تا بامداد زیر زبان جانم میماند و یا گاه چندروز پشت هم دچار آشفته دیدن‌های کابوس مانند میشوم که حتی برخاستن از بستر را هم برایم دشوار میکند. نه خوابم و نه بید
الهیه از محله‌های شمال پایتخت و از گران قیمت‌ترین مناطق تهران محسوب می‌شود.
الهیه از محله‌های اعیان‌نشین و لوکس شمال تهران است. این محله از شمال به باغ فردوس و میدان تجریش، از جنوب به بزرگراه‌های صدر و مدرس، از شرق به خیابان شریعتی و از سمت غرب به خیابان ولیعصر منتهی می‌شود. کوچه‌های مسکونی آرام و خلوت، دسترسی آسان به محله‌های اطراف و همچنین مراکز تجاری و برج‌های مجلل آن از یک طرف و بالا بودن ضریب امنیت این منطقه به دلیل وجود نهاد های
نیمه شب از مرز ترکیه گذشتیم. ساعت سه‌و‌نیم شب است. یک‌و‌نیم به وقت ترکیه. دیروز ساعت یک بعد از ظهر حرکت کردیم. اتوبوس خوب بود تا اینکه آقای مسنی آمد و گفت که من سرجایش نشسته‌ام. کمی بد اخلاقی کردم ولی بلند شدم و رفتم صندلی کناری نشستم. ردیف سوم بودم. با آقای پنجاه ساله‌ای همراه شدم. در صندلی جلویی ما کامران سپهران و امید پناهی‌آذر، ناشر کتاب کودک نشسته‌اند. دنیا چقدر کوچک است. لب مرز به اسم شناختمش. اسم از محسن آزرم آوردیم،‌ به نیکی. چقدر
حتماً یادتان هست که این‎جا شهر بهارنارنج است. پس عرق بهارنارنج را هرگز از دست ندهید.

اگر برای بازارگردی دل‎تان پر ‎می‎زند، آن هم در بازاری منحصربه‌فرد مثل بازار وکیل شیراز، کوله‎بار سفرتان را ببندید و بیایید همراه صفحه گردشگری مجله دلتا به این بازار دیدنی، اصلی‎ترین جاذبه گردشگری شیراز و از مشهورترین بازارهای سنتی ایران، سربزنیم. فارس و شیراز و بازار وکیل و فالوده شیرازی همه منتظر هستند.

یک‌راست به سوی اصل مطلب
بازار وکیل ش
شاه دوماد عروس اومد اسب سمند و سر بتازبس که خوشگله عروس به آسمون میکنه نازسرنا و دهل ببین با چه نشاط کرده سازسر راه کنار برین دوماد میخواد نار بزنهسیب سرخ انار سرخ به دومن یار بزنهبه سر عروس خانم شاباش کنین نقل و نباتاین لباس پر یراق به قامتش چه خوب میادهمگی کف بزنین باهم بگین شاباش شاباشسر راه کنار برین دوماد می خواد نار بزنهسیب سرخ انار سرخ به دومن یار بزنهمادیون سم طلایی عروس چه رامشهراه میره آروم آروم میدونه عروس سوارشهزیره روبند زری چش

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

هیچ‌کجا