نتایج جستجو برای عبارت :

صد و پنجمین زبان زنده‌ی دنیا

قبل از اینکه بیام اینجا و اینا رو بنویسم، تو گوگل سرچ کردم "تعداد زبان‌های زنده‌ی دنیا". انتظار داشتم یه عدد بهم بده، ولی یه لیست داد و مجبور شدم خودم بشینم بشمرم. اگه اشتباه نکنم ۱۰۴ تا بود. چرا در این نیمه‌شب پاییزی تعداد زبان‌های زنده‌ی دنیا برام مهم شده؟ چون میخواستم بگم اگه ویکی‌پدیا میگه ۱۰۴ زبان زنده داریم، من میگم ۱۰۵ تا داریم. صد و پنجمی، زبان پزشکیه.ترم‌های اول، اصلا چرا راه دوری بریم، همون روز اول و سر کلاس آناتومی که استاد گفت
مادر گرام ترشی هفت بیجار گذاشته بود (دارین شماها؟)
بعد آورد سر سفره برنجو که کشیدم گفتم یکم ترشی به من بدین ترشی رو گذاشتم رو اولین قاشق برنجم و به سمت دهان مبارکم بردم و بعد اون دیگه رنگ زندگی رو ندیدم
این جانب زنده زنده سوختم ... آتیش کشیدم....  
بعد از این حادثه گوش چپ 100% گوش راست 60% زبان 100%  زبان میانی 100% حلق 100% معده90% دچار سوختگی شدم .
پیشینه و اهمیت زبان روسی - ادامهزبان زنده ترین و پایدارترین و غنی ترین وسیله ارتباطی است که نسل گذشته و حال را به نسل آینده ملت ها در یک دوره تاریخى کامل بطور زنده پیوند می دهد. این گفته اوشینسکی ارتباط بین زمان و نسل ها را به اثبات می رساند. از قدیم الایام در روس باستان توجه و احترام خاصی به کتابت می شد.
ادامه مطلب
چندی می شود که نیستم،کمیاب و نا پیدا...گه گاه به بیان سری میزنم و پیام ها و برخی از نوشته های دوستان را چک می کنم.سرم و شلوغ و ذهنم بد درگیر است که آیا زندگی میکنم؟یا...یا تلاش می کنم تا زنده بمانم.قطعا این جمله سرگذشت زندگی اکثر ما انسان هاست. در سرزمینی که خاک کوروش نام دارد انسان هایش از راه و آیین کوروش به دورند اما همچنان ادعا دارند.چشمان مردان سرزمین من نه تنها حجاب و پوشش زنان سرزمینم نیست بلکه،چشمان مردان این سرزمین عاملی بر فساد و زنان ا

از این سموم که بر طرف بوستان بگذشت، عجب که بوی گلی هست و رنگ نسترنی...
الان برای خودم یه دفعه عجیب اومد که هنوز زنده‌ام..‌ هنوز؟ زنده‌ام؟! چه کلمات عجیب و غریبی! زنده بودن هم چیز عجیبی‌ه ها، معنای غریبیست... چون متضاد زنده بودن خیلی قابل فهم نیست... 
امروز آخرین جلسه زبان تخصصی بود خیلی دلم گرفت دلم میخواست حداقل ۲-۳ جلسه دیگه می‌رفتیم واقعا دکتر ش با سواد بود و متواضع . علی رغم این که n تا زبان به قول مادرم زنده و مرده دنیا رو بلد بودن وقتی یکی از بچه ها پرسید : استاد شما چند تا زبان بلدین؟ با فروتنی کامل گفتن والا دخترم ما توی همین زبان مادریمون هم موندیم و ما اینطوری بودیم که یا ابالفضل ما رو باش که چقدر احساس علامه بودن میکردیم دکتر ش به نظرم یه الگوی تمام عیاره و البته استاد یه قسمت های
زبان ترکی استانبولی که با نام‌های تورکیش
تورکجه (Turkish Türkçe) یا ترکی ترکیه (Türkiye Türkçesi) نیز شناخته
می‌شود، یکی از اعضای زبان ترکی بوده که خود زبان ترکی زیرشاخه‌ای از
زبان‌های آلتایی می‌باشد. زبان آلتایی یک خانواده‌ی زبان گسترده شاملِ
زبان‌های ترکی، مغولی، تونگورزی و قسمتی از زبان کره‌ای است که گستره‌ی از
سیبری تا آسیای شرقی کشیده شده است.
ادامه مطلب
باید گفت که زبان یک توانایی ذاتی است که اکثر موجودات زنده آن را دارند . به عبارت دیگر یعنی توانایی ارتباط برقرار کردن با دیگران را دارند .زبان انگلیسی ، فرانسه ، آلمانی و ... در واقع هر کدام از این ها یک نوع ابزار برای استفاده از زبان هستند . از بین روش های یاد گرفتن زبان ، بهترین روش آموختن خصوصی به همراه مکالمه در جلسات 2 ساعتی است . با بسیاری از ابزارهای دیگر مانند علایم، بازیها و هنرهای بصری همچون نقاشی و مجسمه سازی نیز می توان ارتباط برقرار
در کلاس های آنلاین همانند کلاس های حضوری دقیقا ارتباط قوی و موثر بین زبان آموز و مدرس ایتالیایی برقرار میشود. هیچ شکی در این مورد نیست. به عنوان مثال ما در کلاس های حضوری، حضور فیزیکی استاد و زبان آموزان را درک میکنیم. در این حضور فیزیکی استاد و زبان آموز با یکدیگیر صحبت میکنند و ارتباط آن دو برقرار می شود. این اتفاق دقیقا همان چیزی است که به مراتب با هزینه بسیار کمتر در کلاس های آنلاین میان استاد و زبان آموز رخ میدهد. چراکه در کلاس های آنلاین
در کلاس های آنلاین همانند کلاس های حضوری دقیقا ارتباط قوی و موثر بین زبان آموز و مدرس ایتالیایی برقرار میشود. هیچ شکی در این مورد نیست. به عنوان مثال ما در کلاس های حضوری، حضور فیزیکی استاد و زبان آموزان را درک میکنیم. در این حضور فیزیکی استاد و زبان آموز با یکدیگیر صحبت میکنند و ارتباط آن دو برقرار می شود. این اتفاق دقیقا همان چیزی است که به مراتب با هزینه بسیار کمتر در کلاس های آنلاین میان استاد و زبان آموز رخ میدهد. چراکه در کلاس های آنلاین
آشنایی با خدمات

دارالترجمه رسمی  با سابقه نزدیک به 15 سال در امر ترجمه قادر است متون شما را به بیش از 120 زبان زنده دنیا ترجمه نماید
ما در ابتدای تاسیس سایت با خدمات ترجمه تخصصی به زبان عربی کار خود را شروع کردیم در ابتدای کار در کشور ایران دارالترجمه رسمی ما توانست افتخارات زیادی را در زبان عربی و ترجمه تخصصی به دست آورد 
طی چند سال بعد یعنی در حدود سال 2005 میلادی ترجمه آلمانی ,ترجمه انگلیسی و سایر زبان ها تا به امروز در دفتر ترجمه رسمی ما فعال
شده ام بت پرست تو
شده ام بت پرست تو
شب هجرون دیگه تمومه  گل مهتاب بر سر بومه
عاشقی جز بر تو حرومه که برای تو زنده ام
آه  که برای تو زنده ام
شده ام بت پرست تو قسم به چشمون مست تو
به کنج میخونه روز و شب شده ام جام دست تو
آه شده ام جام دست تو
به تو چون سجده میکنم شرر تو هر سینه میزنم
به قصه میخوام که بعد از این بت روی تو بشکنم
آه  بت روی تو بشکنم
شب هجرون دیگه تمومه گل مهتاب بر سر بومه
عاشقی جز بر تو حرومه که برای تو زنده ام
آه که برای تو زنده ام
روم از هر
زنده شده ام. یک جور زنده ی پخته. یک وقت هست آدم طوری زنده می شود که هنوز داغ جوانی ست. شوووووور زندگی سر و کول وجودش را گرفته و شوق زیستن؛ تبدیل دنیا به بهشت و تغییر هر آنچه کریه به عالی، همه ی مغز آدم را گرفته، طوری که واقعیت را نمی بیند. این بار جور دیگری زنده ام.
بعد از سالها تجربه ی مرگ. بعد از سالها جان کندن برای زندگی؛ این بار طوری زنده ام که بشقاب پر نقش و نگار سفالینی از کوره های چند هزار درجه جان سالم به در برده، نشسته بر دیوار بتونیِ خانه
انسان ها به مناسبت های مختلف گوسفند زنده را خریداری می کنند و آن را قربانی می کنند بنابراین همیشه این نکته مد نظر آن هاست که کجا بهترین قیمت و کیفیت را ارائه می دهد .
قیمت گوسفند زنده فراز و نشیب هایی دارد و گاه روند صعودی در پیش دارد و گاه روند نزولی . افراد برای خرید دام زنده باید حتما به مراکز معتبر مراجعه نمایند و گول افرادی که در گوشه و خیابان به فروش دام زنده می پردازند را نخورند .
قیمت گوسفند زنده در شهر تهران با سایر شهرها بین 1 تا 4 هزار ت
احساس میکنم نشسته ام به انتظار اتفاقی که رخ دهد اما امان آن اتفاق هرگز نخواهد رسید، سرم از تمام افکار پریشانی که درون دهنم در انتشارن در حال انفجار است. 
شب 25 سالگی را حس میکنم اما احساس زنده بودن ندارم. باید زنده شوم باید دوباره زنده شوم... 
بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها
دو نفر با هم حرف می زدند،  یکی خدا بود و یکی بنده. بنده در میدان نبرد بود و خدا میان او و قلبش! بنده میخواست بداند در این معرکه چه کار باید کرد. 
ابلیس گفت به قلبت رجوع کن اگر قرار باشد زنده باشی یا زنده کنی، قلبت باید بتپد!
خدا گفت من از قلبت به تو نزدیکترم آن را سپر کن و خودت فقط شمشیر رسول باش تا زنده شوی و زنده کنی...
بنده استجابت کرد و به ایمان حقیقی زنده شد.
ابلیس و لشگریانش ترسی
 در ازدحام این همه ظلمت بی عصا 
چراغ را هم از من گرفته اند 
اما من
دیوار به دیوار
 از لمس معطر ماه 
به سایه روشن خانه باز خواهم گشت
 پس زنده باد امید 
 در تکلم کورباش کلمات
 چشم های خسته مرا از من گرفته اند 
اما من 
اشاره به اشاره
 از حیرت بی باور شب 
به تشخیص روشن روز خواهم رسید 
پس زنده باد امید 
 در تحمل بی تاب تشنگی 
میل به طعم باران را از من گرفته اند
 اما من
شبنم به شبنم
 از دعای عجیب آب
 به کشف بی پایان دریا رسیده ام 
پس زنده باد امید
 در
زنی که توسط برادرانش شکنجه و سپس در یک قبرستانی زنده به گور شده بود توانست با بیرون آمدن از قبر جانش را نجات دهد.
زن میانسال اکراینی که در یک قبر زنده به گور شده بود با خوش شانسی از این حادثه جان سالم بدر برد. " نینا رُدچِنکو " ۵۷ ساله که توسط دو برادر ۲۷ و ۳۰ ساله اش مورد شکنجه
ادامه مطلب
زبان آلمانی جزء سه زبان مهم در دنیا به شمار می آید که متقاضی بسیار زیادی در کشور ایران دارد .
 بعد از 23 سال تلاش بی وقفه و مستمر در امر آموزش زبان های خارجی باید بگوییم دنیای زبان المانی کمی با سایر زبان ها متفاوت است اما مشکلاتش مانند سایر زبان های خارجی است .
بسیاری از افراد به دنبال این هستند که زبان آلمانی را در مدت زمان کوتاه بیاموزند . موسسه دنیای زبان در امر تدریس خصوصی زبان آلمانی صدر نشین است .
زبان آلمانی با دو لهجه آلمانی و اتریشی گوی
اگر قصد خرید گوسفند زنده با بهترین و به روز ترین قیمت روز گوسفنده زنده را دارید پیشنهاد میکنم حتما از سایت بازار گوسفند ( مرکز تخصصی خرید انواع دام زنده در سراسر تهران ) دیدن نمایید .
گوسفندان این مجموعه از بهترین نژادهای ایرانی هستند که با تغذیه ای کاملا ارگانیک در مناطق شمال غربی کشور و دشت مغان پرورش یافته اند و از کیفیت قابل قبولی برخوردار هستند.

از مهم ترین خدمات سایت بازار گوسفند فروش گوسفند زنده به همراه ارسال و ذبح کاملا رایگان و به
آموزش زبان انگلیسی در وبسایت خود آموز زبان اگر شما هم دنبال آموزش های رایگان آموزش زبان انگلیسی  هستید میتونید به وبسایت خود آموز زبان مراجعه کنید آموزش زبان انگلیسی در وبسایت خود آموز زبان دارای ویژگی های منحصر به فردیست که در ادامه قصد داریم این ویژگی های را برای شما بیان کنیم :
آموزش زبان انگلیسی رایگان 
فیلم های آموزشی زبان انگلیسی کاملا رایگان 
آموزش زبان بصورت کاملا رایگان 

هری پاتر و سنگ جادو اولین رمان از هفت رمان مجموعه داستانهای هری پاتر است. کتابی که آغاز پادشاهی این مجموعه رمان بر بازار کتاب بود. نویسنده انگلیسی این کتاب خانم جی کی رولینگ با نگارش این مجموعه داستانها توانست یکی از ثروتمندترین زنان انگلستان بشود. این رمان در تاریخ ۳۰ ژوئن ۱۹۹۷ با عنوان هری و سنگ جادو منتشر شد که تحسین منتقدین و فروش بسیار زیادی را در بازار جهانی تجربه کرد. این مجموعه رمان به 67 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. و حدود 450 میلیون ن
ی‌توان گفت
که پرگویش‌ترین زبان دنیا عربی است زبانی که یکی از شش زبان سازکان مملل
متحد نیز محسوب می‌شود. آثار ادبی و تاریخی زیادی به زبان عربی در دنیا
وجود دارد و یکی از زبان‌هایی است که آن را بیشتر با اشعار می‌شناسند. این
زبان بنا به دلایل مختلفی بر زبان‌های دیگر تاثیر گذاشته و برخی از کلمات
آن در این زبان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، زبان‌هایی مانند ترکی، اردو و
به صورت کلی زبان‌های جهان اسلام.
ادامه مطلب
ادعای بهترین آموزشگاه زبان بودن، بسیار سخت و پرمسئولیت است. اما ما این را ثابت کرده ایم! در آموزشگاه زبان سخن برتر (موسسه فرهنگی هنری سرای اندیشه آسمان) شما هیچ هزینه ای در ابتدا پرداخت نمی کنید. در آموزشگاه زبان ما، شما پس از پایان دوره در صورت رضایت از کلاس زبان می توانید شهریه خود را پرداخت نمایید. این اثباتیست بر ادعای ما که آموزشگاه زبان سخن برتر، بهترین آموزشگاه زبان تهران است.
معرفی 10 تا از بهترین آموزشگاه های زبان شیراز
در این مطلب قصد داریم چندتا از بهترین آموزشگاه زبان شیراز که فعالیت ویژه ای در استان فارس را دارند معرفی کنیم. این آموزشگاه ها جزو بهترین کلاس های زبان شیرازمحسوب شد و دارای شهرت زیادی در امر آموزش زبان های خارجی در استان شیراز هستند.
شما میتوانید در مطلب ” بهترین آموزشگاه های زبان کشور ” با برندهای آموزشی برتر آشنا شوید و نزدیکترین و بهترین آموزشگاه زبان خارجی انگلیسی، آلمانی، فرانسه و غیره
دانلود فیلم خوردن بچه موش های زنده
تا حالا درباره مردم چین چیزهای زیادی شنیده اید .یکی اینکه مردم چین هر چیزی را می خورند در اینجا فیلم خوردن بچه موش های زنده را در چین می بینید
برای دانلود فیلم اینجا را کلیک کنید
منبع : مجله اینترنتی هلو  www.holoo1.ir
پخش زنده شبکه نسیم خندوانه از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
پخش زنده
پخش زنده شبکه باد را در این بخش مشاهده خندوانه و بچه شو پربیننده ترین نقشه قرارمون نوروز٩٨ شبکه نسیم برق شبکه باد در. پخش موجود گروه ۱ تماشای آنلاین تلویزیون اینترنتی تلوبیون پخش موجود گروه 1 پخش آنلاین گروه ۱ پخش گروه یک سیما در تلوبیون پخش موجود نظر .
ادامه مطلب
زبان Quenya یکی از زبان های فانتزی و ساخته ذهن تالکین است که طرفداران زیادی دارد. این زبان یکی از دو زبان تقریبا کامل اِلفی را تشکیل میدهد. در این بخش مقدمه و معرفی زبان Quenya با زبان انگلیسی برای شما عزیزان فراهم شده است. در ادامه بخش های دیگر نیز قرار خواهند گرفت.
دریافتحجم: 750 کیلوبایت
قیمت گوسفند زنده در بازار حالت ثابتی ندارد . گاه قیمت افزایش می یابد و گاه کاهش . قیمت به علت متفاوت بودن نژادها، وزن گوسفند و همین طور هزینه های نگه داری متفاوت است . مثلا هر چه گوسفند وزن بیش تری داشته باشد با قیمت بالاتری در بازار معامله می شود .
در این جا قیمت ها را به صورت میانگین بیان می کنیم :
- گوسفند زنده نر در بازار تهران حداقل 40000 تومان و حداکثر 41000 تومان .
- گوسفند زنده ماده در بازار تهران حداقل 33000تومان و حداکثر 35000 تومان.
- گوسفند زنده نر
زبان اول دنیا را در 30 روز یاد بگیرید + آموزشMemrise یکی از بهترین اپلیکیشن‌ها جهت استفاده دانشجویان، زبان آموزان، دانش آموزان است که در سریع تر یادگرفتن زبان انگلیسی به شما کمک می کند.به گزارش دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ، یادگیری زبان‌های خارجی یکی از دغدغه‌هایی است که هر فردی را به خودش مشغول می‌کند.همواره لذت بخش خواهد بود که شما زبان اول دنیا، انگلیسی را بلد باشید و بتوانید با افراد مختلفی در سرتاسر دنیا ارتباط بر
         زنده نگه داشتن سنت های  پیامبر ص 
 آیه قرآن ، اطعوا الله و اطیوا الرسول 
از خداوند و رسولش اطاعت کنید
  حدیث درباره سنت های رسول الله 
 مَنْ احْیا سُنَتی فَقد أحَبَّنی ومَنْ أحَبَّنِی کانَ مَعِیَ فِی الجَنَّةِ
ترجمه ،هرکس سنت مرا زنده کند به طور قطع مرا دوست داشته و کسی که با من محبت و دوستی داشته باشد به همراه من در بهشت است
سنن ترمذی
می دونی چرا عاشق داستانم چون دقیقا باید یه کاری بکنی باید یه هدفی داشته باشی باید تغییر کنی وگرنه داستان نگفتی 
با حاله مگه نه 
بعد از چند ماه دوباره داستان در من زنده شد احساس می کنم هدفم از زندگی فقط داستانه 
ولی نمی دونم چرا تنبلی می کنم اه می ترسم لعنتی 
مگه چند روز زنده می مونم که می ترسم سه ساله که شمع فوت می کنم به خودم می گم امسال کتابت رو می نویسی 
                           صنعت هنوز زنده است 

ابتدای امر باید خدمت همه عزیزان عرض کنم که این سایت به نیت کمک به صنعت این کشور شروع به فعالیت نموده است، ما با فعالیت واطلاع رسانی ومهیا نمودن شرایط خاص برای زحمتکشان صنعتی، نور امید را در دلشان پر نورتر میکنیم، وتلاش میکنیم تا به همگان بفهمانیم صنعت نمرده، صنعت هنوز زنده است، وهنوز هم می‌شود در صنعت به ثروت رسید  ، 
زبان در کره جنوبی
مردم این کشور یک زبان مشترک داشته و تقریباً هفتاد میلیون نفر در سرتاسر جهان به این زبان صحبت می‌کنند. ساختار زبان، گرامر و واژگان آن مشابه زبان ژاپنی بوده و بر حسب طبقه اجتماعی افراد جامعه به گویش‌های متفاوتی صحبت می‌شود، اما به حدی به هم شبیه است که برای فهم آن دچار مشکل نمی‌شوید. مردم کره خود را یک خانواده می‌دانند و به یک زبان یعنی زبان کره‌ای صحبت می‌کنند. جمعیتی بالغ بر 65 میلیون نفر در کره جنوبی و مناطق اطراف آن به ا
اخ عاقایی دلم میخواد خفت کنم. اینقد حرصم نده
بیا خفه کن ببینم میتونی
میامممم...میتونم خفتم میکنم
خفم کنی میمیرما
خب بعد اینکه خفت کردم 
خودم بهت نفس مصنوعی میدم زنده شی
خیلی توله ای تو
بعد اگه زنده نشدم چی!؟؟
عصن خفت نمیکنم
بعدشم غلط میکنی زنده نشی
اخه چرا یه حرفی میزنی که بعدش خودت حرص بخوری
دوس دارم 
فضولیییییی
من هم بگم تو نباید یه چی بگی من حرص بخورم که
باشه عزیزم حالا حرص نخور کوچیک میشن گناه دارم من بخدا
تولهههههههه
هیس شو ببینم
چرا یادگیری زبان انگلیسی مهم است ؟
زبان انگلیسی اولین زبان از نظر زبان مادری مردم در دنیا نیست.
این زبان ،زبان رسمی 53 کشور دنیا ست.
در حدود 400 میلیون نفر در دنیا به انگلیسی صحبت می کنند.
این زبان معروف ترین زبان دوم دنیا ست.
زبان انگلیسی ، زبان بازرگانی و تجارت دنیاست.
زبان انگلیسی راه ارتباطی بازرگانی جهانی ست.
اکثر بازرگانیدهای سراسر دنیا به زبانانگلیسی انجام می شوند.
این امر ثابت میکند که یادگیری زبان انگلیسی دارای اهمیت بسیاری میباشد.
صحب
سنگ فیروزه مرده
سنگ فیروزه از با ارزش ترین سنگ های معدنی در جهان است. بقایای به جا مانده از حفاری ها نشان می دهد که بشر از دوران باستان تا به امروز به قدرت درمانی این سنگ شفابخش پی برده است. سنگ فیروزه از کانی های زنده با خواص درمانی است. ارزش مادی و نیروی درمانی این سنگ تا زمانی که هنوز فیروزه زنده است، حفظ می شود. سنگ فیروزه مرده دیگر سنگ قدرت نیست و از نظر مادی نیز دچار افت قیمت زیادی می شود. برای اینکه این سنگ فوق العاده زیبایی و نیروی خود را
آموزش زبان انگلیسی :اگر شما جز اون دسته از دانش آموزایی که دوست داری زبان انگلیسی مثل آب خوردن یاد بگیری کافیه به وبسایت خود آموز زبان سر بزنی و مقالات و فیلم های رایگان وبسایت خود آموز زبان رو ببتی برای اینکار تنها یه راه ساده هست و اون اینه به وبسایت خود آموز زبان سر بزنی یکی از مقالات مهم و و پر بازدید ما آموزش زبان انگلیسی همراه با رقصه یادت نره این مقاله ارزشمند رو از دست ندی و حتما حتما دنبالش کنی 
الگوریتم اجتهاد آیت الله شب زنده دار را از اینجا دریافت کنیداین الگوریتم یک الگوریتم «هنجاری» (تجویزی) نیست و روشی را برای اجتهاد پیشنهاد نمی دهد، بلکه یک الگوریتم #توصیفی است؛ بدین معنا که در آن به توصیف روش اجتهاد آیت الله شب زنده دار پرداخته شده است.این الگوریتم، توسط موسسه استاد واسطی تدوین شده است.
الگوریتم اجتهاد آیت الله شب زنده دار را از اینجا دریافت کنیداین الگوریتم یک الگوریتم «هنجاری» (تجویزی) نیست و روشی را برای اجتهاد پیشنهاد نمی دهد، بلکه یک الگوریتم #توصیفی است؛ بدین معنا که در آن به توصیف روش اجتهاد آیت الله شب زنده دار پرداخته شده است.این الگوریتم، توسط حجت الاسلام خندق آبادی تدوین شده است.
مزیت های یادگیری زبان در روانشناسی از مزایای یادگیری زبان دوم می توان به رشد مغز ، جلوگیری از زوال عقل ، تقویت حافظه ، جذب مخاطب و… اشاره کرد.”داشتن یک زبان دیگر داشتن روح دوم است.” مردم قبلاً تصور می کردند که یادگیری دو زبان باعث سردرگمی در ذهن می شود.یک نظر پوچ این 
ادامه مطلب
سوال پخش زنده روبیکا کجاست 
سوال اکثر کاربران اینترنتی درباره روبیکا

با سرویس رسانه تصویری روبیکا، امکان انتخاب ترتیب پخش برنامه ها یا توقف و پخش مجدد آنها را دارید. همچنین میتوانید از مشاهده برنامه ‏های پخش زنده اینترنتی تلویزیونی لذت ببرید.
ادامه مطلب
معرفی زبان برنامه نویسی سی شارپ –  C Sharp یا C#
زبان برنامه نویسی سی شارپ (زبان برنامه نویسی C# یا C Sharp) یک زبان برنامه نویسی چند شیوه ای است که شامل اصول وابستگی زیاد به نوع (Strong Typing)، دستوری، اعلانی، تابعی، جنریک یا جامع، شی گرا (مبتنی بر کلاس) و مبتنی بر کامپوننت است. زبان برنامه نویسی سی شارپ توسط شرکت مایکروسافت در پروژه .NET توسعه یافت و بعدها توسط استانداردهای Ecma و ISO به عنوان یک زبان برنامه نویسی استاندارد مورد تایید قرار گرفت. سی شارپ یکی از
یادگیری پسوندها در زبان ترکی استانبولی برای زبان آموزان از اهمیت ویژه ای برخوردار است . با اضافه کردن پسوندها به ریشه اسم و یا ریشه فعل واژه های جدید با معانی متفاوت می توان ساخت . زبان ترکی استانبولی یک زبان پسوندی است و بر خلاف زبان فارسی یا عربی و برخی زبان های دیگر ، پیشوند در این زبان هیچ نقشی ندارد .
ادامه مطلب
اگر به دنبال یادگیری زبان آلمانی هستید باید بدانید که این زبان جزء سه زبان مهم دنیا به شمار می آید و افراد زیادی به دنبال یادگیری این زبان هستند .
باید بگوییم که دنیای زبان آلمانی کمی با سایر زبان ها متفاوت است اما چالش ها و مشکلات آن مانند سایر زبان های انگلیسی است .
بسیاری از پزشکان برای گذراندن دوره های تخصصی خود به دنبال تحصیل در اتریش یا آلمان هستند به همین دلیل باید قبل از مهاجرت زبان این کشورها را بیاموزند تا بتوانند به راحتی در آن جا ز
مرکز خرید دام زنده دشت مغان , عرضه کننده انواع دام زنده و گوسفند زنده در تهران می باشد. در این مرکز عرضه دام زنده همراه با اعزام قصاب و تحویل دام در محل انجام می گیرد.

در بسیاری از مراسمات ما ایرانیان از دام زنده (گوسفند زنده ) جهت قربانی کردن استفاده می نمایند . موقع خرید این دغدغه به وجود می آید که دام زنده از کجا تهیه گردد. مراکز فروش بسیاری برای تهیه دام وجود دارد ولی باید از سلامت دام در این مراکز اطمینان داشت.مرکز خرید دام زنده دشت مغان 
هر سال با آغاز سال جدید نرخ های جدیدی برای قیمت دام زنده اعلام می نمایند . در سال 98 نیز مانند سال های قبلی قیمت گوسفند زنده نیز افزایش یافته است .
برخی از افراد در هنگام خرید دام زنده نمی دانند به کجا مراجعه نمایند که دام سالم و بهداشتی در اختیار آن ها قرار گیرد . 
این افراد باید به مراکزی مراجعه نمایند که تحت نظر سازمان دامپزشکی فعالیت می کند . مرکز فروش گوسفند زنده از مراکزی است که زیر نظر سازمان دامپزشکی فعالیت می کند و دام سالم و عاری از هر گ

8 تا از بهترین آموزشگاه های زبان غرب تهران
8 تا از بهترین آموزشگاه های زبان غرب تهران
در این مطلب قصد داریم 8 تا از بهترین آموزشگاه های زبان غرب تهران که در حوزه آموزش زبان های خارجی فعالیت دارند را معرفی کنیم. این آموزشگاه ها جزو بهترین آموزشگاه های زبان های خارجی غرب تهران محسوب می‌شوند و با دارا بودن امکانات رفاهی مناسب و سابقه ای درخشان انتخاب شده اند.
همچنین شما میتوانید از بخش” دسته زبان های خارجی” دیگر آموزشگاه های زبان های خا
۰English زبان آلمانی هند و اروپایی منشاء در انگلستان است که ریشه های خود را در زبان های شمال اروپا (سرزمین اصلی از زوایای ، Saxons و فریزی) که واژگان غنی شده بود و نحو و دستور زبان توسط انگلیسی-نورمن فرانسه تغییر [توجه 1] ، به ارمغان آورد توسط Normans ، و سپس توسط فرانسوی با Plantagenêt. زبان انگلیسی است بنابراین از حدود 60-70 درصد از کلمات از نورمن و منشاء فرانسه تشکیل شده است. زبان انگلیسی نیز به شدت توسط زبان های رومنس ، به خصوص استفاده از الفبای لاتین و همچنی

نمی دونم چطور اومدی تو زندگیم و چطور از زندگیم رفتی و کجا رفتی.امابودنت چنگ زدن به چیزی به نام زنده گی بودنبودنت چنگ زدن برای قبول نبودن و اینکه چطور زنده مانده ام و اما زنده ماندم و تو ارزشمندترین و رازآلودترین و دردآور ترین یادی که همیشه به احترامت سر خم می کنم. 

کتاب‌هایی را خوانده‌اید  که مؤلف آن از دنیا رفته است، ولی همچنان در شما تأثیر می‌گذارد و شما را متحول می‌کند. حتی پس از مرگ و از ورای قبر و در گذر تاریخ طولانی،  از راه کتاب، از راه سخنان،  از راه تربیت و  مکتب فکری خود و از راه الگو بودن، بر انسان تاثیر میگذارد و جامعه را دگرگون می‌کند. زندگی اینست، انسان زنده این است، زیرا ملاک حقیقی زنده بودن، حرکت و تأثیرگذاری و دهش است.
موسی صدر، انسان آسمان

شب گذشته در دیدار شاعران: حفظ هویت ملت بسیار مهم است، چرا که ملتی که هویت خود را از دست بدهد، در مشت بیگانگان گم میشود و از بین میرود/ راجع به زبان فارسی بنده نگرانم. من از صداوسیما گله مندم. بجای اینکه زبان صحیح و معیار را ترویج کند، زبان بی هویت را ترویج میکند. وقتی یک مجری یک تعبیر فرنگی را در صداوسیما تکرار میکند، موجب آلوده شدن زبان به زوائد مضر میشود. ما داریم مفت زبان خودمان را آلوده میکنیم. نگذارید زبان فارسی دچار فرسودگی و ویرانی شود.
به نام خدا
این برنامه یک مترجم آنلاین است که متن شما را به هر زبان ورودی ترجمه می کند و بسیاری از زبان های زنده دنیا را پشتیبانی می کند.
این برنامه قابلیت ترجمه متن فارسی به انگلیسی ، آلمانی ، فرانسوی ، عربی ، آذربایجانی... و بالعکس را دارد.
این برنامه با این همه امکانات تنها ۴مگابایت از فضای دستگاه شما را اشغال خواهد کرد.
ادامه مطلب
یکی از مسائل مهمی که همه ما باید به آن توجه کنیم مسواک زدن است. هر شخص در روز باید لااقل سه بار مسواک بزند و با استفاده از نخ دندان لا به لای دندان ها را تمیز کند. در غیر این صورت ذرات باقی مانده از غذاها در لابه لای دندان ها باعث از پوسیدگی و از بین رفتن دندان ها می شود.پلاک ها در ابتدای کار به مینا و تاج دندان حمله ور می شوند و با از بین بردن آنها خود را به ریشه و قسمت زنده دندان یعنی پالپ می رسانند. پلاک ها فقط با جرم گیری از روی دندان ها زدوده می
داشتم فکر می کردم اگر بعد از این بلای کرونا زنده موندیم تازه ماجرای عجیب و غریبی را تجربه می کنیم. قیمت نفت به بدترین شرایطش در چند سال اخیر رسیده است. صادرات نفت و سایر محصولات ما عملا قطع شده است. کرونا باعث تعطیلی بسیاری از کسب و کارهای کوجک گردیده . و ...
خب نتیجه این مباحث چی میشه؟ مشخصه میشه تورم وحشتناک
فکر میکنم سال دیگه اگر زنده موندیم این دفعه تورم حسابمون را می رسه و احتمالا می کشه.

دولت محترم که نشسته کنار گود .

عجب ماجرایی داریم هر

هر هفته باخیال آمدن توزنده ایم
با این خیال جمعه به جمعه زنده ایم
آقا بیاکه زندگی مان بی هدف شده
گویابرای هیچ و،بیهوده زنده ایم
وقت نماز و نیایش دعاکن برای ما
والله که ما با دعای توزنده ایم
باهر گناه میشکنیم قلب پاک تو
گویی برای شکستن قلب تو زنده ایم!؟
نور خدا تویی ای زاده ی رسول
ما باخیال دیدن این نور زنده ایم
تعجیل کن درفرجش مهربان خدای
شاید جمال اوببینیم تاکه زنده ایم

الهم عجل لولیک الفرج.آمین
گوسفندان نوعی از پستانداران هستند که توسط انسان ها برای تامین نیازهای آن ها نگهداری و پرورش داده می شوند .
انسان ها برای خرید گوسفند زنده به دنبال جایی هستند که بهترین کیفیت و قیمت را ارائه دهد . قیمت گوسفند زنده روند صعودی و نزولی را در پیش گرفته است . حتما برای تهیه گوسفند زنده به مراکز معتبر مراجعه کنید زیرا با خرید از این مراکز از سلامت دام خریداری شده اطمینان دارید . به هیچ عنوان از دلالان در گوشه و کنار خیابان گوسفند خریداری نکنید زیرا ا
اگر یک نفر توی دنیا باشه که واقعا بهش حسادت کنم اون مهشیده...
لعنتی هر صبح چشماش رو که باز میکنه چشم تو چشم کسی میشه که من آرزو دارم تا زنده ام و زنده ست بتونم قدر یک شب با صداش برقصم و عشق کنم...تف!

*اگر همین الان یک نفر آهنگ هزار و یک شب ابی رو برای خود خود خودم بخونه چشام رو میبندم و میگم یس و تمام!
سلام امروز میخوام در مورد برنامه نویسی براتون توضیح بدمبه زبان ساده میتوان گفت که برنامه نویسی وسیله ارتباط یک برنامه نویس با رایانه است .در واقع کامپیوتر کودن هست و نمی فهمه و ما باید اون رو متوجه کنیم.برنامه نویسی فوایدی دارد که در پست های بعدی به آن خواهم پرداخت.انواع زبان های برنامه نویسی:1-زبان های تحت وب
2-زبان های تحت ویندوز
3-زبان های تحت موبایلزبان های تحت وب :معمولا برای طراحی صفحات وب استفاده می شود مانند PHP،HTMLو...و همچنین جاوااسکپری
سلام امروز میخوام در مورد برنامه نویسی براتون توضیح بدمبه زبان ساده میتوان گفت که برنامه نویسی وسیله ارتباط یک برنامه نویس با رایانه است .در واقع کامپیوتر کودن هست و نمی فهمه و ما باید اون رو متوجه کنیم.برنامه نویسی فوایدی دارد که در پست های بعدی به آن خواهم پرداخت.انواع زبان های برنامه نویسی:1-زبان های تحت وب
2-زبان های تحت ویندوز
3-زبان های تحت موبایلزبان های تحت وب :معمولا برای طراحی صفحات وب استفاده می شود مانند PHP،HTMLو...و همچنین جاوااسکپری
کتاب آموزش برنامه نویسی به زبان c

زبان سی که از زبان های برنامه نویسی پر طرفدار و مادر زبان های خانواده سی می باشد به دلیل شی گرایی و مرجع بودن طرفداران زیادی دارد جهت آموزش این زبان کتاب آموزش زبان سی با ابزارهای تحت ویندوز را به شما پیشنهاد می کنیم
دانلود کتاب از کتاب سبز
زبان آلمانی یکی از آسانترین زبان ها برای یادگیری است . راه هایی برای یادگیری سریع زبان آلمانی وجود دارد . سریعترین روش برای آموزش این زبان ، تدریس خصوصی هوشمندانه و اصولی می‌باشد نه مطالعه ی سخت و طاقت فرسا.
آلمان یک کشور بسیار مناسب برای کسب و کار است . این کشور بزرگترین اقتصاد را در اتحادیه اروپا دارد . مراکز علمی بسیار پیشرفته ای در این کشور وجود دارد که برای ورود به این دانشگاه ها اولین راه یادگیری زبان آلمانی است . دانشگاه های آلمان شهرت
تصور می‌کنیم نیازی نباشد که در مورد اهمیت آموزش زبان انگلیسی صحبت کنیم
چراکه امروزه همه بر اهمیت آن واقف هستند. زبان انگلیسی رایج‌ترین زبان
دنیا محسوب شده  و زبانی بین المللی است. علاوه بر این‌ها زبان انگلیسی،
زبان اصلی بیش از 60 کشور بوده و بسیاری از کشورها نیز انگلیسی را به عنوان
زبان دوم مردم کشورشان انتخاب کرده‌اند. امروزه دیگر یادگرفتن زبان برای
تمامی مردم دنیا یک اجبار است چراکه برای ارتباط برقرار کردن با مردم سراسر
این کره زیبا
سطح A1 زبان ایتالیایی را با کمترین هزینه خودآموز نمائید. در واقع با تهیه این جزوه تمام نکات مرتبط با دستور زبان ایتالیایی در سطح A1 زبان ایتالیایی همراه خود داشته باشید. مناسب حتی برای زبان آموزانی که قصد آمادگی شرکت در دوره های اسپرسو سطح A1 دارند.
سطح A1 زبان ایتالیایی را با کمترین هزینه خودآموز نمائید. در واقع با تهیه این جزوه تمام نکات مرتبط با دستور زبان ایتالیایی در سطح A1 زبان ایتالیایی همراه خود داشته باشید. مناسب حتی برای زبان آموزانی که قصد آمادگی شرکت در دوره های اسپرسو سطح A1 دارند.
نصربن قابوس گویدامام صادق ع  اطعام دادن بیک مومن نزد من محبوبتر است اار ازاد کردن ده بنده وگزاردن ده حج  عرض کردم ده بنده  وده حج  فرمود ای نصر اگر شما طعامش ندهید میمیرد یا زبونش میسازید ،زبرا او از فشار گرسنگی  نزد ناصبی میرود از او سوال میکند  مردن برابش از سوال کردن از ناصبی بهتر است ای نصر هر که مومنی را زنده کند چنان است که همه مردم را زنده کرده و اگر با و اطعام نکنید اورا. کشته اید واگر اطعامش کنید او را زنده کرده اید 
به نام خدا
این برنامه یک مترجم آنلاین است که متن شما را به هر زبان ورودی ترجمه می کند و یک مترجم گسترده است و بسیاری از زبان های زنده دنیا را پشتیبانی می کند.
این برنامه قابلیت ترجمه متن فارسی به انگلیسی ، آلمانی ، فرانسوی ، عربی ، آذربایجانی... و بالعکس را دارد.
این برنامه با این همه امکانات تنها ۴مگابایت از فضای دستگاه شما را اشغال خواهد کرد.
ادامه مطلب
برای آن که بتوانید زبان انگلیسی را سریع بیاموزید باید یک سری کارها را انجام دهید . 
یکی از ساده‌ترین کارهایی که می‌توانید برای یادگیری سریع زبان انگلیسی انجام دهید این است که تا آنجا که می توانید بخوانید . 
کتاب هایی که قبلا خوانده اید را دوباره باز بخوانید .
روزنامه بخوانید . زیرا روزنامه ها دستور زبان بسیار خوبی دارند و به راحتی قابل فهم هستند .
فیلم به زبان انگلیسی ببینید و زیر نویس آن ها را خاموش کنید تا بتوانید خودتان زبان را درک کنید .
ش
فرانسه وسیع ترین کشور قاره اروپاست که با کشورهای بلژیک ، آلمان ، سوییس و ایتالیا همسایه است . پاریس پر جمعیت ترین شهر این کشور است .
صنایع فلزکاری ، ماشین‌آلات ، شیمیایی ، هواپیماسازی ،  جنگ‌افزار و …. در این کشور معروف است .
از نظر آب و هوایی نیز این کشور یکی از برترین کشورها می باشد که داشتن چهار فصل سال در این کشور باعث می شود افراد زیادی علاقه داشته باشند که در این کشور سکونت داشته باشند .
زبان رسمی مردم این کشور زبان فرانسه است . برای داشت
شب اول محرم
⚫️ موضوع سخنرانی: عاشورای حسینی، امتحان الهی
امکان مشاهده پخش زنده از طریق لینک‌های زیر فراهم میباشد:
پخش زنده تصویری
پخش زنده صوتی
✳️ پخش زنده از صفحه اینستاگرام موسسه عقل و وحی
⚫️ کانال مواعظ حکیمانه @mavaezhttps://t.me/joinchat/AAAAADvWk9GzxcGJ8CHoUQ
مشاهده مطلب در کانال
این
پاورپوینت در 25 اسلاید طراحی شده است در این پاورپوینت مطالبی ازچگونگی
شکل گیری زبان اشاره،تاریخچه زبان اشاره،زبان شناسی زبان اشاره،روابط
زبان‌های اشاره با زبان‌های شفاهی زبان اشاره به فارسی و سایر مطالب مفید و
ارزنده در مورد زبان اشاره در این پاورپوینت درج شده است که امیدواریم
رضایت شما عزیزان را جلب نماید
جهت دانلود فایل کلیک کنید
مجموعه آرمان برای رفاه حال مشتریان در این برهه زمانی اقدام به فروش مرغ و خروس زنده جهت قربانی و دفع بلا و چشم زخم می کند. از آنجا که قیمت گوسفند آنقدر بالا رفته است که قشر زیادی از جامعه دیگر قادر به خرید گوسفند نمیباشند مجموعه گوسفند زنده پیام اقدام به راه اندازی فروش اینترنتی مرغ و خروس زنده نموده است شما می توانید برای جلوگیری از دفع بلا و چشم زخم اقدام به خرید مرغ زنده و خروس زنده و قربانی کردن آن نمایید. قاعدتا یکی از موثرترین راه ها جهت
دیباچه:

از همان زمان که ایرانیان دروازه‌های خود را بر روی سپاهیان عرب گشودند و با آغوش باز اسلام را پذیرفتند، بدون هیچ تعصبی و با شور و نشاط و علاقه‌ای فوق‌العاده به فراگیری، ضبط و تدوین زبان و ادبیات عرب پرداختند،‌زیرا ایرانیان مانند همه مسلمانان پاک نهاد دیگر، زبان عربی را زبان قوم عرب نمی‌دانستند بلکه به این زبان به عنوان زبان قرآن و زبان بین‌المللی اسلام ارج می‌نهادند تا جایی که به گفته بسیاری از مورخان و ادیبان، خدمات ایرانیان ب
این زبان رو میکرسافت یا مایکروسافت یا حالا هر کدوم ساخته و جز زبان های سطح بالا شمرده میشود 

من اولین زبان برنامه نویسی رو سی شارپ انتخاب کردم چون از خانواده سی بود سه تیر زدم البته قبل از این هم یکم با سی پلاس پلاس اشنایی کوچکی داشتم من باید بگم که به عشق بازی سازی برنامه نویس شدم :)
خب چرت و پرت بسه دیگه بریم سراغ دوره آموزشی مان که دیر نشده 
مرکز دام زنده کوهستان , در زمینه عرضه و فروش دام زنده همراه با اعزام قصاب در تهران فعالیت می نماید.
کوهستان یکی از بزرگترین مراکز خرید دام زنده و گوسفند زنده با مرغوبترین و مناسب ترین قیمت همراه با قصاب مجرب و تحویل در محل ،  به صورت  ارائه خدمات شبانه روزی به تمام نقاط تهران با پلاک رسمی می باشد.
ارسال دام زنده و گوسفند زنده ازبهترین دامهای اصیل ایرانی ازنژادهای کردستان ،مغان،افشار،مهربان و سنگسر  از خدمات ماست.
 مشخصات دام زنده سالم:
دام ز
ما برای برنامه نویسی زبان های مختلفی داریم که می توان هر کدام را آموزش دید و با توجه به علاقه شخصی یک زبان برنامه نویسی را دنبال نمود.
مثلا زبان برنامه تحت وب را می توان PHP ، ASP، پایتون و.... نام برد همچنین زبان برنامه نویسی اپلیکیشن های موبایلی به این ترتیب خواهدبود : جاوا ، native T react و ....
برای طراحی وب سایت یکی از زبان های مادر زبان php می باشد و برای طراحی اپلیکیشن اندروید نیز زبان های مختلفی وجود دارد.

میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر روی لینک ز

زبان های برنامه نویسی وب
مقدمه 
یکی از سوالاتی که به شدت پرسیده می شود انواع زبان های برنامه نویسی وب چی هستند. معمولا یکی از حوزه هایی که به شدت بازار کار خوبی دارد و میتوان روی آن حساب باز کرد زبان های برنامه نویسی وب هستش که میتوان گفت در این حوزه بخش های مختلف و متفاوتی وجود دارد. اگر بخواهیم انواع زبان های برنامه نویسی وب رو توضیح دهیم باید اول چند اصلاح رو تعریف کنیم بعد به سراغ این موضوع برویم.
در این مقاله به صورت اختصاصی میخوام فقط

زبان برنامه نویسی C در انواع سیستم های سخت افزاری و سیستم عامل ها استفاده شده است و هم منشا ایجاد زبان های برنامه نویسی جدیدتر، نظیر: C++‎ (سی پلاس پلاس)، Java (جاوا)، C#‎ (سی شارپ) بوده است. بسیاری از مفاهیم مورد استفاده در ساختار این زبان برنامه نویسی، بعدها تبدیل به موضوعات پایه ای و اساسی علوم کامپیوتر شده است و از این نظر، زبان برنامه نویسی C، دارای ارزش های تئوریک بسیار بالایی است.در این دوره آموزشی ما به صورت کامل به بررسی و یادگیری انواع د
پاورپوینت زبان دهم درس از به جرأت بگم بهترین نمونه کمک درسی هایی است ،  در بین سایت های آموزش مجازی با عناوین گوناگون و خفن این کاره . چرا که شما هم می توانید استفاده نمایید لغایت به این مطلب باور بیاورید . هر کس دانلود نموده به تعقیب دیگر محصولات آن نیز آمده است .  پاورپوینت زبان دهم و یازدهم  ودوازدهم پذیرش به تمرینات آموزه ها و برگردان و واژه معنی آموزه ها را در بر میگیرد . و این امر در رده بندی گوگل هویدا می باشد . و نیاز به تعریف ندارد .امروز
گوسفند زنده از حیواناتی است که به دست انسان اهلی شده است . دامداران گوسفندان را برای استفاده از پشمشان ، گوشتشان و  ... پرورش می دهند .
بسیاری از افراد نمی دانند که باید برای تهیه گوسفند زنده از کجا اقدام نمایند . در ابتدا باید توجه نمایید که محلی که دام در آن جا نگهداری می شود بهداشتی و تمیز باشد . 
دام زنده را از مراکزی خریداری نمایید که دام های خود را به روش ارگانیک پرورش می دهند و برای رشد دام ها از هیچ گونه داروی هورمنی استفاده نمی کند .
در زم

چرا زبان آلمانی؟
حتما این سوال برای شما هم‌ پیش آمده که از بین زبانهای مختلف دنیا، چرا آلمانی بیاموزید؟
بعداز زبان انگلیسی، این زبان بین المللی دومین رتبه یادگیری را بین طرفداران زبان داراست.
ازآنجایی که زبان رسمی کشور آلمان، آلمانی است برای سفر به آلمان و آشنایی با فرهنگ، علم و هنر آلمان و از همه مهمتر محاوره و صحبت با مردم این کشور، یادگیری زبان آلمانی خالی از لطف نیست. 
همچنین آلمانی زبان رسمی در کشورهای آلمان، اتریش، سوئیس، بلژیک و
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از روزیاتو : زبان چینی، سخت ترین زبان جهان است یا در فهرست سخت ترین زبان های جهان قرار دارد. حتی با فرض این که زبان چینی، سخت ترین زبان جهان است و یادگیری آن، مشقت های فراوانی برای ایرانیان به نسبت یادگیری آلمانی و فرانسه یا حتی عربی دارد، باید اذعان کرد که بخشی از جامعه ایران باید زبان چینی را یاد بگیرد و این یک الزام و اجبار روزگار امروز محسوب می شود.
حدود یک ششم جمعیت کره زمین، چینی حرف می زنند و چین، امرو
ترجمه رسمی چینی 
امروزه در بسیاری دارالترجمه ها زبان چینی را به صورت زبان ماندارین ترجمه میکنند در صورتی که زبان ماندارین بخشی از زبان چینی است , جالب است بدانید به دلیل افزایش و رشد جمعیتی در کشور چین این زبان رتبه 5 دنیا را از لحاظ گویشوری و پراکندگی در کشور های دیگر گرفته است لذا در کشور چینی اکثر زبان های چینی با لهجه های خاص از جمله ماندارین چینی نیز تکلم میگردد.
ترجمه زبان چینی در دارالترجمه چینی با استفاده از مترجم چینی انجام خواهد شد
در ادامه قصد معرفی یک وب سایت عالی برای خرید و فروش گوسفند زنده را داریم
تنوع قیمت گوسفند زنده بسته شرایط مختلفی که دارد از تنوع گوناگونی برخوردار است . از جمله مهم ترین شرایط نژاد گوسفند قیمت گذاری شده ، فصل های مختلف یکسال ، قیمت نهادهای دامی و ... می باشد .شاید مهم ترین نکته برای کسانیکه قصد خرید گوسفند را دارند تهیه دام از مرکزی معتبر و با سابقه باشد.امروز در وب گردی که داشتم سایتی به روز که می تواند شما را از آخرین تحولات قیمت گوسفند زنده م

معنای شهید 
شهید، یعنی انسانی که در راه آرمانهای معنوی کشته میشود و جان خود را - که سرمایه‌ی اصلی هر انسانی است - برای هدف و مقصدی الهی صرف میکند و خدای متعال هم در پاسخ به این ایثار و گذشت بزرگ، حضور و یاد و فکر او را در ملّتش تداوم میبخشد و آرمان او زنده میماند. این، خاصیت کشته شدن در راه خداست. کسانی که در راه خدا کشته میشوند، زنده‌اند. جسم آنها زنده نیست؛ اما وجود حقیقی آنها زنده است. ۱۳۶۸/۰۵/۲۵
ادامه مطلب
نگهداری از گوسفندان هم اصول و اقدامات خاصی دارد که باید حتما آنها را رعایت کرد تا بتوان گوسفندان سالم پرورش داد، برای نگهداری گوسفند زنده باید اصول استاندارد نگهداری از آنها را رعایت کنید، اگر در نگهداری دام این استاندارد ها را رعایت نکنید با بروز بیماری های دامی و رشد میکروب ها مواجه خواهید شد.
خرید گوسفند زنده در تهران
سلام
این روزا از زبان برنامه نویسی آقای هاشمی بین برنامه نویس ها چیزایی میشنویم
این یک زبان ساده برای شروع کار برنامه نویسی بیشتر برای بچه هاست!
من خودم یه داداش دارم کلاس پنجمه چند بار سعی کردم بهش C یاد بدم نشده! (حروف انگلیسی رو یادش دادم ولی کلمات انگلیسی رو بلد نیست)
به نظرم این زبان میتونه کمک اش کنه که برنامه نویسی رو تجربه کنه!
همچنین سینتکس این زبان ساده به زبان C نزدیک هست ولی باید توجه داشت که قدرت زبان C رو نداره!!!
به نظر میاد این زبا
آموزش آنلاین زبان ایتالیایی

زبان ایتالیایی چهارمین زبان رایج
دنیاست؛ در کشورهای ایتالیا، سوئیس، سن مارینو و واتیکان به عنوان زبان
رسمی شناخته شده است. در حدود ۱۳ درصد از جمعیت اروپا به این زبان صحبت
می‌کنند. علاوه بر این، بیش از ۳ درصد جمعیت اروپا نیز زبان ایتالیایی را
به عنوان زبان دوم خود انتخاب کرده‌اند. زبان ایتالیایی همچنین در بخش‌های
زیادی از آفریقا، آمریکای جنوبی و مرکزی و شرق اروپا نیز به عنوان یکی از
زبان‌های رایج مورد
{پرسش و پاسخ مهدوی - شماره 37}

مفهوم رجعت چیست و چه زمانی اتفاق می افتد؟

پاسخ :
رجعت به معنای بازگشت است. یعنی خدا گروهی از مردگان را با همان شکل خود به دنیا باز میگرداند. از نظر شیعه و طبق روایات فراوان، در زمان ظهور، برخی از مردم که از دنیا رفته اند دوباره زنده می شوند. اصل رجعت یک امر مسلّم قرآنی است.
خداوند در آیات متعددی به زنده شدن برخی مردگان اشاره دارد. مانند زنده شدن عزیر، گروهی از بنی اسرائیل، هزاران نفر، مقتول بنی اسرائیل، زنده شدن پ
امروزه خوشبختانه با توجه به گسترش و پیشرفت های اخیر ، راه های زیادی برای فراگیری زبان ها علی الخصوص زبان انگلیسی وجود دارد ، مانند CD/DVD های آموزشی ، شرکت در کلاس های زبان عمومی و خصوصی  ، نرم افزارهای آموزش زبان انگلیسی ، سایت های آموزش دهنده زبان و ...
امروز در این پست ، می خواهیم در خصوص نرم افزار آموزش زبان انگلیسی صحبت کنیم ، اپلیکیشن پاپیتا ، یکی از بهترین نرم افزارهای طراحی شده در زمینه آموزش زبان انگلیسی برای کودکان است . ما در این مقاله
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «شهادت حاج قاسم سلیمانی، زنده بودن انقلاب در کشور ما را به رخ همه‌ی دنیا کشید. عدّه‌ای میخواستند وانمود کنند که انقلاب در ایران از بین رفته است، مرده است، تمام شده  امّا شهادت او نشان داد که انقلاب زنده است.» ۱۳۹۸/۱۰/۲۷
بعضی وقت ها
لازم است
سکوت کنی
و بگذری
درد دارد
جار زدن
یک سری جملات
درد دارد
شکستن
غرورت
درد دارد
شکسته شدن
و باز ، ماندن
بعضی وقت ها
لازم است
احساست را
بغضت را
حرف های نگفته ات را
زنده به گور کنی
و بیخیال شوی
و
بروی
همین.
-آقای ربات
زبان انگلیسی زبان آلمانی اصل بومی انگلستان و متعلق به شعبه ژرمنی غرب است. آن را از قرون وسطی در اوایل از طریق مهاجرت از مردم کره شمالی به بریتانیا ، از جمله ماهیگیری--که از کلمه انگلیسی مشتق شده--و همچنین Saxons توسعه یافته است. بنابراین گاهی اوقات در اوایل زبان انگلیسی-ساکسون نامیده می شود. 
ادامه مطلب
ژانر فیلم : درام | فانتزی
امتیاز فیلم : --
رده سنی : --
کارگردان : Stéphane Batut
نویسنده : Stéphane Batut, Christine Dory, Frédéric Videau
بازیگران : Thimotée Robart, Judith Chemla, Saadia Bentaïeb
محصول کشور : --
تاریخ اکران : --
زمان فیلم : فرانسوی
زبان فیلم : --

خلاصه داستان : در خیابان های پاریس « جاسته » که یک شبح است، پیش از آنکه مردم به دنیای پس از مرگ بروند، آخرین خاطراتشان را که فقط او میتواند ببینید جمع میکند. اما در یکی از روزها « آگاته » که زن جوانی است او را می بیند و او را از زمانی
ژانر فیلم : درام | فانتزی
امتیاز فیلم : --
رده سنی : --
کارگردان : Stéphane Batut
نویسنده : Stéphane Batut, Christine Dory, Frédéric Videau
بازیگران : Thimotée Robart, Judith Chemla, Saadia Bentaïeb
محصول کشور : --
تاریخ اکران : --
زمان فیلم : فرانسوی
زبان فیلم : --

خلاصه داستان : در خیابان های پاریس « جاسته » که یک شبح است، پیش از آنکه مردم به دنیای پس از مرگ بروند، آخرین خاطراتشان را که فقط او میتواند ببینید جمع میکند. اما در یکی از روزها « آگاته » که زن جوانی است او را می بیند و او را از زمانی
ترجمه تخصصی آلمانی 
امروزه زبان آلمانی در ایران از اهمیت فوق العاده ای برخوردار می باشد , زبان آلمانی از زبان های شاخه هند و اروپایی است , زبان المانی با شاخه زبان های ژرمنی نیز مشهور است 
زبان المانی امروزه بیش از 100 میلیون گویشور در جهان دارد وقتی میگوییم گویشور به این معنا است که در کشور های مختلف هستند افراد المانی زبان که مقیم بوده و یا در ان کشور ها به تحصیل میپردازند این رقم یک رقم تقریبی است چه بسا ممکن است بیشتر از این مورد باشد .
زبان
ذبح گوسفند زنده شرایطی دارد که در زیر به آن ها اشاره می شود :
- کسی که ذبح گوسفند را انجام می دهد باید مسلمان باشد و نباید با اهل بیت پیامبر اظهار دشمنی نماید .
- سر گوسفند باید با یک وسیله ای مانند آهن بریده شود و در صورت نبود آن می توان با وسیله ای از جنس شیشه و سنگ گوسفند را سر برید .
- در هنگام ذبح باید گوسفند را رو به قبله نمود و فردی که کار ذبح را انجام می دهد باید در هنگام این کار بسم الله بگوید .
- اگر پس از سر بریدن، حیوان چشم یا دم خود را حرکت د
زنده ایم اما زندگی هم می‌کنیم؟ این" زندگی " را از آن جهت بخوانید که شبیه کلمه ی بچگی باشد، که از بچه می‌آید. زندگی هم از زنده می آید.شاید از نظر شما فرقی نداشته باشد ولی من احساس می‌کنم اینطور، نوع نگاه به آن فرق می‌کند.
اگر زندگی نمی کنیم، اصلا زنده ایم؟! 
شهید مطهری موجود زنده را اینطور تعریف کرده اند:
[هر موجود زنده خاصیتش این است که رشد میکند؛ تکامل پیدا می کند، متوقف نیست، سر جای خودش نایستاده است]
هر وقت توقف کردیم به زنده بودنمان شک کنیم
یاحق
 داشتم فکر که نه! حس میکردم چه قدر دردناک و زجرناک است که وبلاگ های مورد علاقه ات که خواندن کلمات و نوشته های جاری در آن مغزت را نوازش می دهد، انگار دیگر به روز نمی شوند...
چه بلایی سر این پنجره های دوست داشتنی آورده تلگرام و اینستاگرام و تمام گرام هایی که زندگیمان را در مشتشان فشار می دهند؟
ناگفته نماند به روز شدن وبلاگ هایی که هنوز نفس می کشند به لطف سرانگشتان نویسندگانش، حالم را عمیقا مطلوب می کند. : )
پ.ن1: خدایا وبلاگ های متروکه را دوبار

معرفی 10بهترین آموزشگاه زبان کرج
مشاهده معرفی 10 بهترین آموزشگاه زبان کرج «کلیک»
در این مطلب قصد داریم چندتا از بهترین کلاس زبان کرج که بصورت فعال مشغول به کار هستند معرفی کنیم. این آموزشگاه ها جزو بهترین آموزشگاه های زبان های خارجی کرج محسوب می‌شوند و با دارا بودن شعب متعدد در سراسر کرج و نیز در سراسر کشور جزو بهترین آموزشگاه های زبان کشور نیز محسوب می‌شوند.
همچنین شما می‌توانید از بخش” دسته زبان های خارجی” دیگر آموزشگاه های زبان ها
بسم الله الرحمن الرحیم
کتاب «من زنده ام» نوشته خانم دکتر «معصومه آباد» 

برادر معصومه وقتی داشت از خواهرش جدا میشد، میگه هرجا رفتی برام یه نامه بفرست که بدونم حالت خوبه. معصومه میگه وسط جنگ وقت نامه نوشتن ندایم، داداشش هم میگه دو کلمه بنویس «من زنده ام»
ادامه مطلب
چرا باید زبان انگلیسی را آنلاین یاد بگیریم؟
با گسترش ارتباطات بین انسانها در ملل مختلف برای تجارت، تبادلات فرهنگی و انتقال تفکر نیاز به یادگیری زبان انگلیسی بیش از هر زمان دیگری احساس می گردد.
در سالهای اخیر کلاس های فیزیکی/حضوری و کتابهای متعددی با روشهای تدریس مختلفی ظهور کردند. اپلیکیش های مختلفی هم برای آموزش بخشها و مهارتهای مختلف زبان به بازار وارد شدند. اما کلاسها و منابع به قدری زیاد شدند که زبان آموزان نوظهور در تلاش برای انتخاب ب
گیلکی بیش از آنکه متعلق به گیلان باشد، متعلق به استان مازندران است! گیلکی «تنها» زبان بومی استان مازندران محسوب می‌شود این درحالی‌ست که در استان گیلان علاوه بر گیلکی، تالشی نیز یکی از دو زبان بومی این استان حساب می‌آید. همچنین گیلکی تنها در دو استان گیلان و مازندران خلاصه نمی‌شود! جوامع کوچکتری از استان‌های همجوار نظیر گلستان، سمنان، تهران، البرز و قزوین نیز به این زبان سخن می‌گویند و اکثریت آنان زبان خود را «گیلکی/گلکی/گیلیکی» می‌نا
زبان انگلیسی نیز زبان رسمی سازمان های دولتی مانند اتحادیه آفریقا ، سازمان ایالات آمریکا ، UNASUR ، CARICOM ، سازمان سارک شد ، ECO ، ASEAN ، اقیانوس آرام انجمن جزیره ، اتحادیه اروپا ، کشورهای مشترک المنافع و یکی از شش زبان رسمی سازمان ملل متحد.
ادامه مطلب
آغاز ثبتنام اولین دوره مجازی زبان انگلیسـی
به حول و قوه الهی پس از برگزاری موفق چهار دوره مجازی مکالمه عربی و فرانسوی، و استقبال کم نظیر مخاطبین، و نیز درخواست مکرر مخاطبین برای افزودن دیگر زبان ها،آموزشگاه زبان هُدهُد افتخار دارد تا اولین دوره مجازی آفلاین زبان #انگلیسی را برگزار نماید.
سطح: مبتدی (از الفبا شروع میشود و تا فوق متوسطه )
متن درسی: کتاب interchange1 جلد زرد (این کتاب معمولا در فروشگاه های کتب زبان در همه شهرها موجود است و روش آن نی

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها